PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 8x32

DLSHPRO832
Sherman832
Kód tovaru: 67724
Výrobca Levenhuk

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 8x32 je kompaktný, širokouhlý, do každého počasia. Zväčšenie ďalekohľadu je 8x. Priemer šošoviek objektívu má tento ďalekohľad 32 mm.
Cena s DPH155 €
Cena bez DPH129 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 8x32 - čierno-zelený predstavuje kompaktný trieder ako vynikajúci darček pre každého turistu, cestovateľa alebo nadšenca pre aktívne trávenie voľného času. Jeho kvalitná optika s niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou na všetkých aktívnych plochách je vyrobená z borosilikátového skla BaK-4. Tento model je vybavený praktickým pogumovaným plášťom naplneným dusíkom. Ďalekohľad je úplne vodotesný.
Konštrukcia tohto binokulárneho ďalekohľadu využíva Porro hranoly, ktoré užívateľovi ponúkajú široké zorné pole. Tento model je ideálny k panoramatickému pozorovaniu a k sledovaniu pohybujúcich sa objektov.Objektívy tohto modelu sa skladajú z dvoch šošoviek, zatiaľ čo okuláre obsahujú päť prvkov v troch skupinách - taká konštrukcia umožňuje získať ploché zorné pole bez skreslenia na okrajoch.

Trieder ďalej umožňuje ďalšie úpravy na zrakové schopnosti konkrétneho pozorovateľa. Dlhý očný reliéf tohto modelu vám umožňuje pozorovanie aj s nasadenými okuliarmi. Okuláre sú vybavené pohodlnými twist-up očnicami. Hermeticky utesnená konštrukcia chráni binokulár pred preniknutím prachu, nečistôt a vlhkosti do jeho vnútorných častí. Reliéfny pogumovaný povrch plášťa zaisťuje, že vám prístroj nevykĺzne z rúk. Dusíková náplň plášťa chráni optiku pred zahmlievaním, takže obraz je jasný aj za vysokej vlhkosti - napríklad pri pozorovaní v hmlistom počasí.

 V balení sa nachádza: binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 8x32, krytky okuláru a objektívu, puzdro, závesný remeň, čistiaca utierka a návod na použitie.

 

Technické parametre:

Zväčšenie, x: 8
Typ: binokulárny ďalekohľad s porro hranolom
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: niekoľkonásobná antireflexná vrstva na všetkých optických plochách
Priemer objektívu (apertúra), mm: 32
Výstupná pupila, mm: 4
Očný reliéf, mm: 18
Súmrakový faktor: 16
Relatívny jas: 16
Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 7,5
Zorné pole, °: 8,1
Zorné pole, m / 1000 m: 142
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia, m: 5
Dioptrická korekcia okuláru, dioptrií: ± 6
Mezipupilárna vzdialenosť (IPD), mm: 60-70
Zaostrovanie: stredové
Očnice: twist-up
Rozsah prevádzkovej teploty, ° C:  -15 ... + 40
Kompatibilné so statívom: áno
Použitie: výrobok pre všeobecné použitie.
Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Rozmery, mm: 182x112x58
Hmotnosť, kg: 0,7
 
 
 

 

Ďalekohľady
8x
Klasická (Porro)
27-33mm