PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 12x50

Kód tovaru: 67728
Výrobca Levenhuk

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 12x50 poskytuje jasný a čistý obraz v každom prostredí. Zväčšenie ďalekohľadu je 12x. Priemer šošoviek objektívu má ďalekohľad 50 mm.
Cena s DPH173 €
Cena bez DPH144 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 12x50 so zväčšením 12x vám umožňuje pozorovať objekty i vo veľkej vzdialenosti, zatiaľ čo objektívy s veľkou apertúrou zaisťujú skvelú viditeľnosť počas dňa i za súmraku. Model poskytuje špičkovú optiku, ergonomický dizajn, spoľahlivosť a doživotnú záruku. Trieder je opatrený robustným vodotesným plášťom, možno ním preto pozorovať aj za najnáročnejších poľných podmienkach, v hmle alebo lejaku. Ďalekohľad je dokonalou voľbou pre náročných zákazníkov.

Optika je vyrobená z vysoko kvalitného skla BaK-4. Vďaka konštrukcii s Porro hranolmi klesajú svetelné straty vo vnútri tela ďalekohľadu na nulu. Tento model je vybavený objektívmi zloženými z dvoch šošoviek a okuláre sa skladajú z piatich optických prvkov. Táto optická konštrukcia umožňuje produkovať plochý obraz bez skreslenia na okrajoch. Veľké šošovky objektívov zachytí značné množstvo svetla, takže trieder ponúka čistý, ostrý a svieži obraz v prirodzených farbách.

Ďalšie nepopierateľnou prednosťou binokulárneho ďalekohľadu Levenhuk Sherman PRO 12x50 je vysoké pohodlie pri jeho používaní. Trieder môžete prispôsobiť svojim individuálnym potrebám - v prípade potreby možno regulovať vzdialenosť medzi tubusmi a dioptrické rozdiely. Tento binokulárny ďalekohľad je skvelou voľbou pre osoby s okuliarmi, pretože vďaka dlhému očnému reliéfu tohto modelu môžete pozorovať, bez toho aby ste ich museli odkladať. Okuláre sú opatrené twist-up očnicami, ktoré vám umožňujú plynule upraviť vzdialenosť očí od okulárov ďalekohľadu. Po nájdení ideálnej vzdialenosti ho môžete ľahko zaistiť.

Binokulárny ďalekohľad má hermeticky uzavretý plášť, takže doň nepreniknú žiadne nečistoty ani prach. Tmavozelené reliéfne pogumovanie zabezpečuje, že sa trieder veľmi pohodlne drží v rukách. Súčasťou sady je aj široký popruh, takže si ho môžete aj zavesiť okolo krku. Na plášti je umiestnená štandardná objímka pre pripevnenie ku statívu.

V súprave sa nachádza: binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 12x50, krytky okuláru a objektívu, puzdro, závesný remeň, čistiaca utierka a návod na použitie.

 

Technické parametre:

Zväčšenie, x: 12
T
yp: binokulárny ďalekohľad s porro hranolom
Okuláre: 5 prvkov v 3 skupinách
Objektívy: 2 prvky v 1 skupine
M
ateriál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: niekoľkonásobná antireflexná vrstva na všetkých optických plochách
Priemer objektívu (apertúra), mm: 50
Výstupná pupila, mm:
4,2
Očný reliéf, mm: 18
Súmrakový faktor: 24,5
R
elatívny jas: 17,6
Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 5
Zorné pole, °: 5,4
Zorné pole, m / 1000 m: 98
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia, m: 7
Dioptrická korekcia okuláru, dioptrií: ± 6
Medzipupilárna vzdialenosť (IPD), mm: 60-70
Z
aostrovanie: stredové
O
čnice: twist-up
Rozsah prevádzkovej teploty, ° C: -15 ... + 40
Kompatibilné so statívom: áno
P
oužitie: Výrobok pre všeobecné použitie.
Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Rozmery, mm: 198x175x64
Hmotnosť, kg: 0,98

Ďalekohľady
11-12x
Klasická (Porro)
50-55mm