PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x32

dlkpro1032
dlkpro10322
dlkpro10323
Kód tovaru: 67697
Výrobca Levenhuk

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x32 je ideálny
pre cestovanie. Zväčšenie má 10x. Priemer šošoviek objektívu má 32 mm.
Cena s DPH110 €
Cena bez DPH92 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x32 je určený najmä tým, ktorí milujú cestovanie a nové objavy. Zväčšenie 10x je dostatočné aj na sledovanie výrazne vzdialených objektov - neunikne vám ani najmenší detail. Dostatočne široké zorné pole tohto modelu je skvelé k panoramatickým pozorovaním, zatiaľ čo vynikajúca pokročilá optika vytvára obraz najvyššej kvality. Tento trieder je bezpečne chránený pred prachom, nečistotami a vlhkosťou. Okrem toho vám hermeticky utesnené telo ďalekohľadu umožňuje pozorovanie aj za prudkého lejaku.

Konštrukcia tohto modelu sa strechovými hranolmi zabezpečuje maximálnu kompaktnosť jeho tela. Zdokonalený dizajn okulárov ponúka mimoriadne svieži a ostrý obraz. Šošovky s niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou na všetkých optických plochách umožňujú správne vykreslenie farieb. Na ochranu optiky pred zahmlievaním je plášť tohto modelu naplnený dusíkom. Ani zlé počasie nepokazí vaše pozorovanie - obraz v ďalekohľade je vždy čistý a jasný.

Jednou z hlavných priorít pri vývoji tohoto modelu bol ergonomický dizajn. Jeho nekĺzavé pogumované telo v armádnej zelenej farbe pohodlne padne do vašich rúk. Trieder si môžete ľahko vyladiť podľa svojich individuálnych potrieb, pretože vám umožňuje nastaviť medzipupilárnu vzdialenosť a dioptrickú korekciu. Pomocou twist-up očníc potom možno upraviť najpohodlnejšie vzdialenosť očí od okulárov prístroja. Ďalekohľad je dokonale vodotesný.

Súprava obsahuje: binokulárny ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x32, krytky okuláru a objektívu, puzdro, závesný remeň, čistiacu utierku, návod na použitie a záručný list. 

 

Technické parametre:

Zväčšenie, x: 10
Typ: Strechový hranol
Okuláre: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: niekoľkonásobná antireflexná vrstva na všetkých optických plochách, reflexný materiál na báze hliníka a postriebrenie
bez vrstiev fázové korekcie
Priemer objektívu (apertúra), mm: 32
Výstupná pupila, mm: 4,1
Očný reliéf, mm: 14
Stmievajúci faktor: 17,89
Relatívny jas: 10,24
Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 5,6
Zorné pole, °: 5,8
Zorné pole, m / 1000 m: 101
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia, m: 2
Dioptrická korekcia okuláru, dioptrií: ± 3
Medzipupilárna vzdialenosť (IPD), mm: 56-74
Zaostrovanie: stredové
Očnice: Twist up
Materiál tela: kompozitný materiál na báze živice a kovu
Rozsah prevádzkovej teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilné so statívom: áno
Rozmery, mm: 130x127x48

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Ďalekohľady
10x
Kompaktné (vreckové)
27-33mm