PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 8x42

dlkpro842
dlkpro8422
dlkpro8423
Kód tovaru: 67704
Výrobca Levenhuk

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 8x42 ponúka
široké zorné pole a svieži obraz za každého počasia. Zväčšenie má 8x. Priemer šošoviek objektívu má 42 mm.
Cena s DPH124 €
Cena bez DPH103 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčíneUtorok 26.05 Prepravnou spoločnosť UPS:Streda 27.05 Slovenskou poštou:Štvrtok 28.05
Preloader

Ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 8x42 ponúka skvelú viditeľnosť pri pozorovaní za denného svetla aj za súmraku. Disponuje aj vynikajúcou kvalitou obrazu, ergonomickým dizajnom a vysokým optickým výkonom. Ďalekohľad predstavuje  mimoriadnu hodnotu nielen pre skúsených cestovateľov a nadšencov aktívneho odpočinku, ale aj pre profesionálnych užívateľov. Vďaka širokému zornému poľu možno jedným pohľadom uvidieť rozsiahle územia, takže si môžete vychutnať panoramatické pozorovanie alebo ľahko sledovať pohybujúce sa objekty. Trieder je úplne vodotesný, takže ani dážď či hmla nebude prekážkou kvalitnému pozorovaniu, ak máte tento model binokulárneho ďalekohľadu.

Veľké šošovky objektívov zachytávajú dostatok svetla na to, aby bol obraz jasný aj za zhoršených svetelných podmienok. Pritom je ďalekohľad stále veľmi kompaktný, čo umožňuje použitá konštrukcia sa strechovými hranolmi. Okuláre sa skladajú zo štyroch optických prvkov usporiadaných do troch skupín. Takýto dizajn výrazne zvyšuje kvalitu výsledného obrazu. Šošovky sú pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou na všetkých optických plochách, takže svetelné straty vo vnútri prístroja sú znížené na nulu. S týmto ďalekohľadom si môžete vychutnať verný obraz v živých farbách. Dusíková náplň plášťa chráni optiku pred zahmlievaním, takže ani vysoká vlhkosť negatívne neovplyvní ostrosť obrazu.

Ďalekohľad možno bez problémov nastaviť tak, aby vyhovoval stavu vášho zraku. Vzdialenosť medzi tubusmi možno ľahko upraviť a pravý okulár je vybavený krúžkom dioptrickej korekcie. Pomocou twist-up očníc možno veľmi pohodlne nastaviť optimálnu vzdialenosť medzi očami a okulármi. Reliéfne pogumovaný plášť v armádnej zelenej farbe nekĺže v rukách. Trieder je dokonale vodotesný, takže ho možno použiť za každého počasia.

Súprava obsahuje: binokulárny ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 8x42, krytky okuláru a objektívu, puzdro, závesný remeň, čistiacu utierku, návod na použitie a záručný list. 

 

Technické parametre:

Zväčšenie, x: 8
Typ: Strechový hranol
Okuláre: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: niekoľkonásobná antireflexná vrstva na všetkých optických plochách, reflexný materiál na báze hliníka a postriebrenie
bez vrstiev fázové korekcie
Priemer objektívu (apertúra), mm: 42
Výstupná pupila, mm: 5,2
Očný reliéf, mm: 17,5
Stmievajúci faktor: 18,55
Relatívny jas: 27,56
Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 5,6
Zorné pole, °: 7,4
Zorné pole, m / 1000 m: 129
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia, m: 2
Dioptrická korekcia okuláru, dioptrií: ± 3
Medzipupilárna vzdialenosť (IPD), mm: 56-74
Zaostrovanie: stredové
Očnice: Twist up
Materiál tela: kompozitný materiál na báze živice a kovu
Rozsah prevádzkovej teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilné so statívom: áno
Rozmery, mm: 137x127x50

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Ďalekohľady
8x
Priama (Roof)
41-49mm