Ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32

Ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32 je kompaktný binokulárny ďalekohľad s potiahnutou optikou s extrémne nízkymi hodnotami rozkladu svetla. Priblíženie: 8x. Priemer šošoviek objektívu: 32 mm. celý popis

Kód produktu: 72814
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
219 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32 kombinuje optické schopnosti akostných binokulárnych ďalekohľadov a vodotesnej nárazuvzdornej konštrukcie na použitie v extrémnych podmienkach. Tieto binokuláre sú perfektnou voľbou pre lovcov, rybárov a každého, kto miluje horskú turistiku a extrémne voľnočasové aktivity. Optika s extrémne nízkymi hodnotami rozkladu svetla zaisťuje pozorovanie bez optických chýb šošovky, zatiaľ čo dusíková náplň zabraňuje zahmlievaniu šošoviek. Levenhuk Vegas ED 8x32 je kompaktný a výkonný binokulárny ďalekohľad na vonkajšie použitie.

Binokulár Levenhuk Vegas ED 8x32 je založený na strechových hranoloch a je vybavený štvorprvkovými okulármi. Optické členyvyrobené zo skla ED s extrémne nízkymi hodnotami rozkladu svetla a šošovkychránené niekoľkými vrstvami antireflexnej povrchovej úpravy. Optika dodáva ostrý a kontrastný obraz bez farebných a geometrických odchýlok a zaisťuje jasný obraz aj v pochmúrnom dni. Ďalekohľad je určený náročným užívateľom. 

Telo je vyplnené dusíkom a chránené pred vniknutím vody. Šošovky v binokulári sa nezahmlia ani pri prudkej zmene teploty, napríklad pri prechode z teplej miestnosti von do chladu. Ich konštrukcia prežije krátkodobé (do 3 minút) ponorenie do vody hlboké až 1,5 m. Tento binokulárny ďalekohľad neovplyvní dážď ani sneh. Fungujú aj v extrémnych podmienkach. Telo binokulára je vyrobené z nárazuvzdorného a nekĺzavého plastu, chráni optiku pred náhodným pádom a zaisťuje bezpečné uchopenie tohto optického prístroja.

Ďalekohľady Levenhuk Vegas ED 8x32 je možné prispôsobiť pre statív. Disponujú štandardným 1/4" statívovým závitom. Ten je zakrytý špeciálnym hermetickým krytom závitovej zásuvky, aby sa zabránilo vniknutiu vlhkosti alebo prachu do vnútra binokulára.

Vlastnosti:

Malý binokulárny ďalekohľad so strechovými hranolmi
Štvorprvkové okuláre s priemerom 23 mm
Šošovky kompletne pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou vyrobené zo skla ED s extrémne nízkymi hodnotami rozkladu svetla
Telo je vyrobené z trvanlivého nekĺzavého plastu, ktorý odoláva extrémnym teplotám
Dusíková výplň zabraňuje prieniku vody
Tento model je možné upevniť na statív (nutné zakúpiť samostatne)
Štýlový dizajn a originálne darčekové balenie

Obsah súpravy: binokulárny ďalekohľad, prachové krytky objektívov, prachové krytky okulárov, popruh na krk (šírka 45 mm), odolné zapínacie púzdro, čistiaca handrička a užívateľská príručka a doživotná záruka.
 

Technické parametre

Spôsob využitia: Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport
Konštrukcia: Priama (Roof)
Zväčšenie: 8x
Priemer objektívu: 32 mm
Maximálne zväčšenie: 8 x
Zorné pole v 1 000 m: 137 m
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 2 m
Priemer výstupnej pupily (mm): 4 mm
Sklo hranolu: strecha s fázovou korekciou, ED,
Statívový závit: áno
Dioptrická korekcia: áno, +/- 3 dpt
Relatívna svetelnosť: 16
Antireflexná úprava šošoviek: viacnásobná antireflexná vrstva na všetkých optických prvkoch
Vodotesný: Áno
Plnený dusíkom: áno
Rozmery: 25x20.5x10.5 cm - balenie
Hmotnosť: 1.54 kg
Záruka: doživotná

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu