Ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 10x50

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 10x50 má Objektívy s veľkou apertúrou, široké zorné pole a vylepšenú optiku. Zväčšenie ďalekohľadu je 10x. Priemer šošoviek objektívu je 50 mm. celý popis

Kód produktu: 67727
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
209 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 10x50 je určený pre skúsených lovcov, nadšencov extrémnej turistiky a osoby vyhľadávajúce dobrodružstvo. Zväčšenie 10x vám umožňuje detailne študovať objekty aj vo veľkej vzdialenosti, široké zorné pole ponúka možnosť pozorovať naraz aj rozsiahle oblasti a jeho výkonné objektívy zaisťujú skvelú viditeľnosť aj za zlých svetelných podmienok. Kvalitu obrazu neovplyvní hmla, sneh ani dážď, lebo trieder produkuje čistý, svieži obraz za každého počasia. Tento trieder je dokonale vodotesný a jeho ergonomické telo ponúka počas pozorovania maximálne pohodlie.

Je to klasický poľný trieder s pokročilou optikou. Pri výrobe tohto binokulárneho ďalekohľadu boli použité Porro hranoly, takže jeho svetelné straty sú nulové. Objektívy sa skladajú z dvoch šošoviek, zatiaľ čo okuláre obsahujú päť optických prvkov. Táto konštrukcia zaisťuje plochý obraz bez skreslenia po celej šírke zorného poľa. Šošovky tohto modelu sú opatrené niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou na všetkých optických plochách, vďaka čomu vždy vytvárajú živý a neskreslený obraz so správnym vykreslením farieb. Plášť je naplnený dusíkom, preto sa optika nebude zahmlievať a môžete si za každého počasia užívať ostrý a svieži obraz.

Profesionálni používatelia dobre vedia, ako je pri pozorovaní v extrémnych podmienkach dôležité pohodlie. Preto môžete trieder Levenhuk Sherman PRO 10x50 ľahko upraviť podľa stavu svojho zraku - môžete zmeniť vzdialenosť medzi tubusmi a v prípade potreby kompenzovať dioptrické rozdiely medzi ľavým a pravým okom. Binokulárny ďalekohľad má dlhý očný reliéf, čo je praktické najmä pre osoby s okuliarmi. Twist-up očnice vám umožňujú upraviť vzdialenosť očí od šošoviek okulárov a v nastavenej vzdialenosti je možné bezpečne zaistiť.

Ďalekohľad má vodotesné telo, takže do neho neprenikne žiadna nečistota ani prach. Reliéfne pogumovanie plášťa triedera má tmavo zelenú farbu, umožňuje pohodlný úchop a bráni jeho vykĺznutiu z rúk. Ak plánujete dlhé pozorovanie, možno trieder inštalovať na statív (nutné zakúpiť samostatne), pretože plášť je opatrený štandardnej montážnej objímkou.

Súprava obsahuje: binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PRO 10x50, krytky okuláru a objektívu, puzdro, závesný remeň, čistiacu utierku a návod na použitie.

Technické parametre

Spôsob využitia: Poľovníctvo | Turistika, ornitológia
Konštrukcia: Klasická (Porro)
Priemer objektívu: 50 mm
Zorné pole v 1 000 m: 114 m
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 5 m
Priemer výstupnej pupily (mm): 5 mm
Sklo hranolu: BaK 4
Statívový závit: áno
Dioptrická korekcia: áno, +/- 4 dpt
Relatívna svetelnosť: 25
Antireflexná úprava šošoviek: áno
Vodotesný: Áno
Plnený dusíkom: áno
Rozmery: 198x175x64
Hmotnosť: 0.98 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • veľké zväčšenie, detailné pozorovanie na veľké vzdialenosti
  • tmavozelené reliéfne pogumovanie plášťa
  • Twist-up očnice
  • nemá

Názor odborníka

Miroslav Jurik

Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody

Ďalekohľad s výbornou optikou určený na turistiku, pozorovanie veľkých detailov na dlhé vzdialenosti.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu