PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Levenhuk LabZZ M101

Kód tovaru: 69082
Výrobca Levenhuk

Mikroskop Levenhuk LabZZ M101 je mikroskop určený pre najmladších prieskumníkov mikroskopického sveta. Zvedaví bádatelia môžu sledovať svoje preparáty so zväčšením 40-640x.
Cena s DPH34 €
Cena bez DPH28 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePondelok 22.10 Prepravnou spoločnosť UPS:Utorok 23.10 Slovenskou poštou:Streda 24.10
Preloader

Mikroskop Levenhuk LabZZ M101 je skvelým pomocníkom pre tých najmenších bádateľov objavujúcich krásy mikrosveta. Spája v sebe veľmi jednoduchú obsluhu, zaujímavý dizajn a finančnú nenáročnosť, čím sa stáva ideálnou voľbou pri výbere mikroskopu, ktorý poteší každú detskú dušu.

Vhodnými preparátmi na pozorovanie mikroskopom sú priehľadné objekty sledované v prechádzajúcom LED osvetlení s nastaviteľnou intenzitou jasu. Energeticky úsporné LED osvetlenie napájané pomocou dvoch batérií umožňuje využitie mikroskopu priamo pri práci v teréne.

Monokulárna hlavica mikroskopu je nastavená v uhle 45º  pre pohodlné sledovanie. Preparáty možno sledovať so zväčšením 40-640x vďaka dvojpolohovému okuláru WF10x-16x a trom objektívom so zväčšením 4x, 10x a 40x.

Najmenší prieskumníci určite ocenia ľahkú (0,93 kg) plastový konštrukciu a farebné prevedenia. Mikroskop je dodávaný spolu s experimentálnou sadou Levenhuk k50 a farebným manuálom, vďaka čomu možno so spoznávaním mikrosveta začať ihneď.

Do poznámky v objednávke uveďte farbu, ktorú ste si vybrali: mesačný kameň (Moonstone), ametystová (Amethyst), azurová (Azure), limetková (Lime) alebo orange (jasnočervená).

 

Technické parametre:

Rozsah zväčšenia: 40-640x
Konštrukcia: biologický
Vhodný pre: deti
Okulárova hlavica: monokulárna
Okuláre: WF 10x-16x (dvojpolohový)
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Clona: kotúčová ( 6 otvorov )
Ostrenie: hrubé
Osvetlenie: LED
Upevnenie preparátu: pružinové svorky
Záruka: 24 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.


Monokulárne mikroskopy
Mikroskopy