PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Levenhuk DTX 90

Kód tovaru: 61022
Výrobca Levenhuk

Digitálny mikroskop Levenhuk digitálny DTX 90 disponuje zväčšením od 10 do 300x, tento prístroj je vybavený snímateľným digitálnym fotoaparátom s rozlíšením 5 megapixelov.
Cena s DPH90 €
Cena bez DPH75 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePondelok 22.10 Prepravnou spoločnosť UPS:Utorok 23.10 Slovenskou poštou:Streda 24.10
Preloader

Digitálny mikroskop Levenhuk digitálny DTX 90 disponuje zväčšením od 10 do 300x, tento prístroj je vybavený snímateľným digitálnym fotoaparátom s rozlíšením 5 megapixelov.

Mikroskop sa dodáva včítane špeciálneho statívu, stojana s meracou stupnicou (8 cm pozdĺž osi x, 7 cm pozdĺž osi y) a dvoma úchytmi na upevnenie preparátu pod fotoaparátom. Tento USB mikroskop na profesionálnom statíve má napájanie cez port USB.

Čo sa týka optiky, mikroskop disponuje 8 vstavanými bielymi LED žiarovkami s plynulou reguláciou jasu. Pozorovanie preparátov prebieha priamo na monitore počítača, kde je možné snímanie fotografií a videozáznamov.

Mikroskop umožňuje aj meranie dĺžkových rozmerov, plôch, uhlov a polomerov študovaných preparátov. Je jednoduchý na používanie a kompatibilný so systémami Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.6-10.10.

V balení sa nachádza: mikroskop Levenhuk DTX 90 s káblom USB 2.0, profesionálny statív, stojan mikroskopu s meracou stupnicou, kalibračná stupnica, softvér pre spracovanie obrazu, užívateľská príručka.

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Digitálne mikroskopy
Mikroskopy